USŁUGI KULMAR – TRANSPORT, SPEDYCJA, LOGISTYKA

Organizujemy krajowy i międzynarodowy przewóz towaru. Każdy transport i załadunek planujemy i kontrolujemy z najwiekszą dokładnością aby cały proces był sprawny oraz efektywny ekonomicznie. Wypracowany przez nas system neutralizacji zapewnia bezpieczeństwo w trasie. Specjalizujemy się w przewozie odpadów recyklingowych. Jesteśmy certyfikowanym przewoźnikiem, korzystamy ze specjalistycznego sprzętu, a nasi kierowcy odbywają regularne szkolenia w tym zakresie.

Docieramy do wszystkich krajów europejskich świądcząc usługi logistyczno-spedycyjne obejmujące import i eksport towarów. Organizujemy przewozy i aranżujemy załadunki, przeładunki i rozładunki. Dzięki wypracowanej metodzie neutralizacji oraz szczegółowym monitoringu każdego transportu, wszystko zawsze odbywa się bezpiecznie. Mamy pozwolenie na przewóz odpadów oraz materiałów GMP+ na terenie Polski, Niemiec, Holandii, Belgii, Francji, Szwajcarii, Danii, Czech, Austrii, Słowacji, Węgier, Rumuni, Finlandii, Litwy, Łotwy, Estonii, Norwegii i Szwecji. Nasze pojazdy są nowe i posiadają świetnie wyposażone wnętrza, bo wiemy, że wygoda i komfort naszych kierowców to większe bezpieczeństwo na trasie i sprawniejszy dojazd do celu.

ZAPYTAJ O OFERTĘ

SPEDYCJA

Dzięki dużej skali naszej działalności i konsolidacji ładunków zapewniamy optymalną trasę i ciągłość łańcucha dostaw niezależnie od wielkości ładunku.

Posiadamy zezwolenie na przewóz odpadów na terenie całej UE.

WIĘCEJ O TRANSPORCIE ODPADÓW

Transport odpadów niebezpiecznych, zawsze jest związany z podwyższonym ryzykiem, dlatego z największą dbałością podchodzimy do organizacji i planowania każdej trasy oraz przestrzegania przepisów.

WIĘCEJ O TRANSPORCIE ODPADÓW

Jesteśmy licencjonowanym przewoźnikiem GMP+.

Wdrożyliśmy system monitorowania pojazdów przy pomocy GPS. Sporządzamy i udostępniamy szczegółowe raporty z przebiegu trasy z możliwością archiwizacji wszelkich zdarzeń operacyjno drogowych.

LOGISTYKA

Każdy z naszych Klientów ma przydzielonego spedytora, który prowadzi projekt od A do Z.

Nasi Klienci zawsze zostają szczegółowo poinformowani. Dostarczamy raporty, które zawierają informacje dotyczące czasu ładunku, przeładunku i rozładunku, wagi ładunku i przebytej trasy. Na bieżąco monitorujemy przebieg każdego zlecenia.

Każdy transport i załadunek planujemy i kontrolujemy z największą dokładnością aby cały proces był sprawny oraz efektywny ekonomicznie.

MASZ PYTANIA?
NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ!

+48 782 867 802

KONTAKT

WYPEŁNIJ FORMULARZ, A MY PRZYGOTUJEMY DLA CIEBIE NIEZOBOWIĄZUJĄCĄ OFERTĘ

TWOJE DANE

ŁADUNEK

LOKALIZACJE

DODATKOWE INFORMACJE