KULMAR – TRANSPORT, SPEDYCJA I LOGISTYKA

Wieloletnie doświadczenie ojca i innowacyjne pomysły syna dały nam mocny start oraz pozwoliły szybko zdobyć stabilną pozycję na rynku spedycyjnym. Tak powstał KULMAR Transport, Spedycja i Logistyka. Razem zdobyliśmy kolejno wyznaczone cele – zarówno te na mapie, jak i te dotyczące rozwoju firmy.

Dzisiaj jesteśmy dumni z naszej kadry i floty, tak jak ojciec jest dumny z syna, a syn z ojca. Transport, spedycja i logistyka to nasza tradycja odkryta na nowo. Tak jak musieliśmy słuchać i zrozumieć siebie nawzajem, żeby stworzyć Kulmar, tak teraz słuchamy naszych Klientów i rozwijamy się wsłuchując się w Wasze potrzeby.

Twój cel jest naszym celem!

  • 20 LAT DOŚWIADCZENIA

  • 30% ROCZNEGO WZROSTU FIRMY

  • 6 PRACOWNIKÓW

MASZ PYTANIA?
NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ TERAZ!

+48 782 867 802

KONTAKT

ZLECENIA W LATACH 2016-19

Od początku istnienia firmy KULMAR obserwujemy regularny roczny wzrost. Profesjonalne zarządzenie, doświadczenie i konkurencyjne warunki budują zaufanie naszych Klientów. Dlatego rozwijamy naszą firmę zawsze dbając o jakość usług i transparentność ofert, czego dowodem jest rosnąca liczba powierzanych nam co roku zleceń.

ŁADUNKI W 2019 ROKU

W 2019 roku przewieźliśmy 10807 ton ładunku, przemierzając 1.680.000 kilometrów w kilkunastu krajach Europy. Tylko w 2019 roku KULMAR wykonał 863 zleceń na przewóz odpadów recyklingowych oraz 433 zlecenia GMP+.